Ekonom / Ekonomka

Description

1.

kontakt

telefonicky v PO-PÁ od 9:00 do 13:00 hodin, e-mailem. Životopis a motivační dopis zašlete na: ***
Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.

Náplň práce:

- sestavuje rozpočet organizace a zajišťuje realizaci rozpočtových změn
- účtuje zápisy do hlavní knihy
- spravuje a kontroluje pokladnu
- provádí inventarizaci účtů
- vede účetnictví včetně roční účetní uzávěrky
- zpracovává podklady pro dotační tituly
- tvoří a aktualizuje ekonomické směrnice
- vede tým podřízených zaměstnanců, účetní a mzdovou účetní

Práce v režimu pružné pracovní doby s pevnou základní dobou od 8:00 - 14:00 hodin.

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou v oboru ekonomickém, výhodou je vysokoškolské vzdělání
- výpis z rejstříku trestů, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- výhodou účtování v příspěvkové organizaci

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

Nabízíme:

- závodní stravování - oběd v ceně 37 Kč
- možnost občasného home officu
- čerpání z fondu FKSP až do výše 7 800 Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory)
- příplatek za vedení
- osobní příplatek a možnost mimořádných odměn
- možnost prodloužit PP na dobu neurčitou

Summary

Salary: 23,390 – 34,370 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-11T02:21:36.000000Z

Contact person: Viera Konderlová