DPP - PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Description

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí,
- péče o seniory i zdravotně znevýhodněné (pohyblivé, málo pohyblivé, imobilní) v ČB a okolí,
- pomoc při oblékání, svlékání, při přípravě jídla, při osobní hygieně, procházky, doprovody, různá aktivizace uživatele.
Pracoviště:
- domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby České Budějovice a okolí.

Požadujeme:

- minimální stupeň vzdělání: základní vzdělání, výhodou je rekvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách (lze dodělat v průběhu zaměstnání),
- částečnou orientaci v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení,
- flexibilitu, komunikativnost, trpělivost, empatii, zodpovědnost, spolehlivost,
- fyzickou i psychickou zdatnost,
- schopnost práce v týmu,
- samostatnost,
- zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

- smysluplnou práci na dohodu o provedení práce,
- práci v dobrém kolektivu
- nástupní mzdu 144 Kč/hod.
- zázemí stabilní organizace
- podporu osobnostního růstu a dalšího vzdělávání
Nástup dohodou.
Nástup: dle dohody.
Pokud Vás

nabídka

zaujala a splňujete

požadavky

, zašlete svůj strukturovaný životopis vedoucí služby Mgr. Nikole Kortánové na e-mail: *** nebo volejte na tel.:***.

Summary

Salary: from 144 Czk/hr.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:23:22.000000Z

Contact person: Nikola Kortánová

Similar offers

PEČUJÍCÍ OSOBA V DĚTSKÉ SKUPINĚ

18,900 – 25,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

from 26,000 Czk/mnt.

Okres České Budějovice (Jihočeský kraj)