Doplňování a doobjednávaní zboží - BRIGÁDA

Description

Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně ve Valašském Meziříčí, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp.
Pracovní doba: 2-3 návštěvy v měsíci. Návštěva trvá 1,5-2 hodiny. Dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s emailem a WhatsApp.
NABÍZÍME: dlouhodobou spolupráci, rozsah mzdy je od 1 200 Kč hrubého dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně.
PRVNÍ

KONTAKT:

zájemce prosíme, aby nenavštěvovali prodejnu, ale

kontakt

ovali nás telefonicky na čísle:***nebo na e-mail: ***

Summary

Salary: from 1,200 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:22:26.000000Z

Contact person: Jana Žižlavská

Similar offers

Technici údržby objektu

18,900 – 27,260 Czk/mnt.

Rožnov pod Radhoštěm (Okres Vsetín)

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)