DĚLNÍK/DĚLNICE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU (M+Ž)

Description

DĚLNÍK/DĚLNICE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletace a balení zdravotnických výrobků dle příslušných dokumentací následované 100%

Náplň práce:

Kompletace a balení zdravotnických výrobků dle příslušných dokumentací následované 100% kontrolou zhotovených výrobků. Práce ve stoje a v sedě v čistém a klimatizovaném prostředí.
Směny jsou vždy ranní, noční, volno, volno. 12-ti hodinové.

POŽADUJEME:
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- práce je spíše vhodná pro drobnější a pečlivé ruce s jemnou motorikou - vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné
- praxe ve výrobě výhodou
- slušné chování
- hygienické návyky a ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
- Stravování zdarma, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, příplatek za úkol dle výkonu zaměstnance, pohyblivé prémie, práce v dobrém kolektivu, příplatky za soboty a neděle, svátky, noční a přesčasy dle zákona. Dovolená 25 dní. MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8.

HLÁSIT SE: HLÁSIT SE: paní Andrea Součková, volat na tel.č.:***,***- Po-Pá - 8,00-13,00 hod., e-mail: ***, osobně každou středu 8:00 - 10:00hod na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov - v jiný termín osobní schůzka není možná

Summary

Salary: from 27,134 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:21:15.000000Z

Contact person: Andrea Součková

Similar offers

EXPEDIENT/-KA

22 – 24,000 Czk/mnt.