Dělník/ce ve výrobě - obsluha jednoúčelových strojů

Description

PRACOVIŠTĚ Holešov

Náplň práce:

Proběhne zaškolení na pozici Dělníka ve výrobě - obsluha jednoúčelových strojů. Na této pozici máte odpovědnost za odebírání dílců od stroje, kontrolu určených rozměrů dílce pomocí základních měřidel, hlídání kvality a parametrů vyrobeného dílce.

Požadujeme:

zkušenosti s obsluhou strojů a práce s měřidly je výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (R 6:00-14:15, O 13:45-22:00 hod.)

Nabízíme:

práci s osobním přístupem nadřízených, stravenkový paušál, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: *** nebo

kontakt

u na tel.*** p.Večerka, případně osobně.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Summary

Salary: 25 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-16T02:24:50.000000Z

Contact person: Zdeněk Večerka

Similar offers

Pracovník/ce do výroby

28 – 33,000 Czk/mnt.

Němčice (Okres Kroměříž)

Dělník/ce ve výrobě

25 – 30,000 Czk/mnt.

Žalkovice (Okres Kroměříž)

Manipulační dělníci ve výrobě

25 – 33,000 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)