dělník/ce v nádvorní četě

Description

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: běžný denní úklid areálu PN, každodenní práce s pacienty při úklidových pracích, svoz druhotných surovin a jiných odpadových materiálů, svoz a sběr nebezpečných odpadů (infekčních)

Požadavky

: řidičský průkaz skupiny B
- pracovní doba Po-Pá, 6.00 - 14.30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Benefity

: 5 % osobní ohodnocení ze základního platu po zkušební době a další osobní ohodnocení podle pracovních výsledků, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření

Kontakt

osobně nebo telefonicky Po-Pá, 7:30 - 14:00 hod. (pan Kočička, tel:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: from 20,230 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T02:26:14.000000Z

Contact person: Martin Kočička

Similar offers

Rada/odborný rada

26,600 – 37,170 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Referent/referentka oddělení sociální práce