DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Description

Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 4. 2017

Náplň práce:

úprava terénu pro stavby a v okolí staveb a přípravné práce pro stavby; doplňující práce dle požadavků nadřízeného

Požadujeme:

min. základní vzdělání (vyučení výhodou + praktická škola), dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, vstřícnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

odměny v záávislosti na pracovním výkonu
- V případě zájmu

kontakt

ujte: Marynets Oksana, tel.:***(volat ČT - PÁ 15 - 17 hod.), e-mail: ***
Každý čtvrtek a pátek v době od 9 do 12 hod. můžete přijít osobně na adresu: Gočárova třída 1620/30 Hradec Králové, 3. patro, č. dveří 417 nebo 419

Summary

Salary: from 12,200 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-19T02:47:56.000000Z

Contact person: Oksana Marynets

Similar offers

MONTÁŽE A SERVIS DVEŘNÍCH A VRATOVÝCH SYSTÉMŮ

35 – 40,000 Czk/mnt.

Hradec Králové (Okres Hradec Králové)

DĚLNÍK / DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

from 18,900 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)

from 50,000 Czk/mnt.