DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - ÚPRAVA MASA NA BOURÁRNĚ

Description

z:13/6/2024 a:9/9/2024
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost, ochotu pracovat v chladném prostředí, technickou schopnost obsluhovat stroje, smysl pro pořádek a čistotu
- zkušenosti v potravinářském odvětví výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- konečná úprava masa a jeho třídění dle jednotlivých druhů
- ukládání masa do přepravních obalů
- kontrola kvality.
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- náborový bonus ve výši 10 000 Kč, docházkový bonus 3 000 Kč / kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.

Kontakt

telefonicky, emailem.

Summary

Salary: 25 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:20:20.000000Z

Contact person: Radka Mičanová

Similar offers

TAVIČI

27 – 29,000 Czk/mnt.

Třinec (Okres Frýdek-Místek)