ČLENOVÉ VÝJEZDOVÉ SKUPINY (vhodné i pro OZP)

Description

z:16/9/2024 (vhodné i pro OZP)

Náplň práce:

- služebním vozem výjezdy k hlášení poplachů v objektech - jako pohotovostní služba.

Požadujeme:

- předložení výpisu z RT
- praxe není důležitá - vyškolíme a zaučíme
- poctivost, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:

- služební telefon, mnoho volného času k soukromým účelům, možnost využívat služební vozidlo (neplatíte PHM), dále permanentky do fitcentra, bazén atd.
Životopisy zasílejte na email ***, volat na tel.*** v pracovní dny 9:00 - 18:00 hod.

Summary

Salary: 20 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:20:18.000000Z

Contact person: Lukáš Vyvial

Similar offers

STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ (HPP, DPP, vhodné i pro OZP)

19,500 – 25,000 Czk/mnt.

Vyšní Lhoty (Okres Frýdek-Místek)

OSTRAHA OBCHODNÍHO DOMU (HPP, DPP, vyhrazeno pro OZP)

from 130 Czk/hr.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)