Číšník/servírka nezaučený/á

Description

Místo výkonu práce: Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: v rozmezí 6:00-21:00 h (dle plánovaných směn).

Náplň práce:

přináší jídla a výrobky z expedičních středisek, odklízí použité nádobí a ostatní inventář, spolupracuje při inventarizacích prováděných na středisku.

Požadujeme:

zájem o práci v restauraci, ochota, příjemné vystupování, spolehlivost, základní znalost NJ a RJ, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

k základní mzdě jsou vypláceny motivační odměny a zákonné příplatky,

poskytujeme

stravování s příspěvkem zaměstnavatele (zaměstnanecké stravování), možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Summary

Salary: from 22,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-03T02:20:40.000000Z

Contact person: Eva Huňová

Similar offers

Číšník/servírka

30 – 35,000 Czk/mnt.

Františkovy Lázně (Okres Cheb)

20 – 30,000 Czk/mnt.

Cheb (Okres Cheb)

Vrchní číšník/servírka

28 – 31,000 Czk/mnt.

Mariánské Lázně (Okres Cheb)