Barmani

Description

Místo výkonu práce: Savoy Spa & Medical Hotel, Ruská 427/4, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: většinou krátký x dlouhý týden (pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele).

Náplň práce:

obsluha a zajištění provozu baru, aktivní komunikace s hosty, udržování baru v čistotě.

Požadujeme:

středoškolské vzdělání/vyučení, vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, pečlivost, spolehlivost, důslednost, výhodou (zkušenost s prací v hotelu, znalost NJ, RJ), barmanský kurz ne

vyžadujeme

Nabízíme:

práce v dynamicky se rozrůstající společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po trvání pracovního poměru 1 rok), personální strava za zvýhodněnou cenu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Summary

Salary: from 25,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-04-13T02:22:59.000000Z

Contact person: Aneta Vdoviaková

Similar offers

Barmani

27 – 32,000 Czk/mnt.

(Okres Cheb)

Barmani

from 30,000 Czk/mnt.

Pomezí nad Ohří (Okres Cheb)