Baristé

Description

Náplň práce:

zajišťuje obsluhu odpovídajícího standardu, dodržuje zásady poctivosti prodeje a ochrany spotřebitele, provádí nabídku jídel a nápojů, přijímá objednávky hostů, provádí zúčtování s hosty, zná technologické postupy přípravy pokrmů a nápojů uvedených v menu, zná značky a druhy nápojů doporučené k určitým pokrmům, odklízí použité nádobí a ostatní inventář, spolupracuje při inventarizacích prováděných na středisku.

Požadujeme:

střední odborné vzdělání, zájem o práci v restauraci - jedná se o práci barmanů v Lobby baru, příjemné vystupování, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, loajalita, znalost cizích jazyků (NJ, RJ), praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:

pracovní smlouvu na dobu neurčitou, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění.

Pracovní doba: v rozmezí 11:00 - 23:00 hod, v režimu krátký x dlouhý týden.

Summary

Salary: from 24,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-03T02:20:40.000000Z

Contact person: Eva Huňová

Similar offers

Nutriční terapeuti

30 – 35,000 Czk/mnt.

Františkovy Lázně (Okres Cheb)

Obsluha betonárky - míchači

from 34,000 Czk/mnt.

Třebeň (Okres Cheb)

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)