AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Description

Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:

- diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:

- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časová flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
- praxe v oboru

Nabízíme:

- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- mobilní telefon a další zaměstnanecké bonusy a

benefity

Summary

Salary: 35 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-01T02:21:48.000000Z

Contact person: Jan Kovář

Similar offers

35 – 45,000 Czk/mnt.

Nymburk (Okres Nymburk)

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)