automechanik - autoelektrikář

Description

Nástup od 1.9.2024 nebo dohodou. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: servis osobních a užitkových vozů značky Citroën.

Požadujeme:

ŘP skupiny B, technickou zdatnost, pečlivost, odpovědnost a ochotu se učit.
Výhodou je praxe v oboru, zkušenosti s diagnostickým zařízením nebo elektro vzdělání (zákon č.250/2021 Sb.)

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s více jak 25letou existencí na trhu. Práce v přátelském kolektivu u autorizovaného zástupce vozů Citroën, možnost dalšího vzdělávání se v oboru (školení a certifikáty), příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, zaškolení ve školícím centru a možný profesní růst.

První kontakt

mailem.

Summary

Salary: 35 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-28T02:22:50.000000Z

Contact person: Aleš Konrád

Similar offers

Mechanici a opraváři osobních automobilů

from 150 Czk/hr.

Skalice nad Svitavou (Okres Blansko)

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)