Asistenti pedagogů

Description

Asistent pedagoga pro žáka na 1. stupni, pracovní úvazek 0,63 a asistent pedagoga do MŠ s úvazkem dle dohody 0,3 - 0,6.

Náplň práce:

Asistence při výchovné činnosti žáků.
Individuální práce s žáky.
Dohled nad žáky během přestávek a mimoškolních aktivit
Podpora při organizaci školních akcí a výletů
Spolupráce s učiteli a dalšími pedagogy na vytváření inkluzivního prostředí
Vedení administrativy spojené s evidencí pedagogické činnosti a výsledků žáků.

Co od Vás

očekáváme

SŠ vzdělání s pedagogickým zaměřením nebo kurz pro asistenty pedagoga
Empatii, trpělivost a schopnost navazovat vztah s dětmi
Schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na vytváření příjemného školního prostředí
Ochotu učit se nové věci a rozvíjet své dovednosti
Spolehlivost a zodpovědnost v přístupu k práci

Co Vám můžeme nabídnout

Přátelský a podporující kolektiv, který vám bude vždy oporou
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástupní plat dle tarifů s možností dalšího finančního ohodnocení

Summary

Salary: 12 – 15,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:22:51.000000Z

Contact person: Rostislav Němec