ASISTENT/-KA PRODEJE

Description

Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Mostě, přijme do svých řad novou posilu.

Náplň práce:

obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu.

Požadujeme:

zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme:

práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Možnost si i domluvit DPČ či DPP.

HLÁSIT SE: Dittrich Viktor, tel.:***, e-mail: ***, osobně pouze po telefonické domluvě

Summary

Salary: from 27,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-26T02:22:15.000000Z

Contact person: Viktor Dittrich

Similar offers

OBSLUHA KANTÝNY (m+ž)

19,800 – 22,000 Czk/mnt.

Litvínov (Okres Most)

from 27,000 Czk/mnt.