ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PLÁNOVAČI VÝROBY A NÁKUPČÍ S AJ

Description

TŘ z:11/9/2024

Náplň práce

- Zodpovědnost za produkci (plánování výroby a dodávek odběrateli, objednávání požadovaných dílů od dodavatelů)
- Úzká spolupráce s oddělením řízení výroby a montáže
- Podíl na implementaci procesů výroby v nových projektech
- Aktivní komunikace se zákazníky
- Pravidelný reporting.

Požadujeme:

- Znalost AJ , denní komunikace v cizím jazyce
- Znalost MS Office (Excel, Outlook, Word, Power Point)
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
- Logistické myšlení
- Samostatnost, iniciativa a orientace na výsledek , schopnost pracovat pod tlakem
- Praxe na obdobné pozici není podmínkou avšak výhodou
- Časovou flexibilitu.

Nabízíme:

- Perspektivní zaměstnání, příjemné a dynamické pracovní prostředí
- Pracovní dobu 7:00-15:30 hodin , eventuální změna dle pracovní doby zákazníka
- Stravenkovou kartu, 25 dnů dovolené.

Kontakt

emailem.

Summary

Salary: 35 – 38,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-13T02:20:17.000000Z

Contact person: Magdaléna Petrželková

Similar offers

VEDOUCÍ POBOČKY

30 – 50,000 Czk/mnt.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)

Referent/referentka odboru regionálního rozvoje a stavebního úřadu

23,390 – 34,370 Czk/mnt.

Frýdlant nad Ostravicí (Okres Frýdek-Místek)

Referent/referentka odboru majetku a investic - investiční referent/referentka