Administrativní pracovník/ce expedice - náborový příspěvek 20.000 Kč

Description

NÁPLŇ PRÁCE: práce v ranní/odpolední směně, obsluha interního systému, tvorba průvodní dokumentace ke zboží, vytváření dokladů k objednávkám, finální kontrola zboží, součástí částečn expedování zboží podle objednávek
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc; zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků, vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP
POŽADAVKY: spolehlivost, loajalita, fyzická zdatnost, manuální zručnost

KONTAKT:

osobně, telefonicky - kdykoliv, e-mailem

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:20:27.000000Z

Contact person: Markéta Švecová

Similar offers

Pracovník/ice výroby

25 – 32,000 Czk/mnt.

Cerekvice nad Loučnou (Okres Svitavy)

Udržbář/ka zeleně (pouze pro OZP)

from 9,450 Czk/mnt.

Kunčina (Okres Svitavy)