Obchodní referent/ka

27 – 40 000 Kč/měs.

Popis

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

Vyřizování objednávek a požadavků zákazníka a další agendy týkající se zakázek, Evidence a tvorba poptávek a následné zpracování nabídek, Zajišťování přeprav, Komunikace se zákazníkem a ostatními odděleními ve společnosti, Spolupráce na nových projektech

Požadavky

: Uživatelská znalost práce na PC, Anglický jazyk, popřípadě německý jazyk
- Výhodou: Praxe na obdobné pozici, Řidičský průkaz sk B, Znalost IS Helios Inuvio

Nabízíme:

Nástupní mzdu od 28 000 - 40 000,- Kč při plném úvazku podle praxe a vzdělání, s předpokládaným růstem po zapracování, Práce na plný nebo částečný úvazek, Nástup možný ihned, Možnost dalšího profesního vzdělávání, bonus ke mzdě, Sickdays, nadstandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba

Kontakt

osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., pí. Lehkoživová, tel.:***,***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *** Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Informace o pozici

Plat: 27 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Lehkoživová