ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY (ž/m)

Popis

Kontakt:

Upřesňující informace:
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce/zástupkyni vedoucí prodejny.

Náplň práce:

zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme:

minimálně SŠ
praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
samostatnost, zodpovědnost
profesionální jednání a vystupování
prozákaznický přístup

Nabízíme:

nadstandardní mzdové ohodnocení
možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail ***

Zaměstnanecké výhody : Stravenkový paušál, prémie

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Baxová