Zahradník/ce - řidič/ka

NÁPLŇ PRÁCE: ošetření dřevin ořezem, plotostřihem, realizace sadových úprav - výsadba okrasných keřů a stromů, kosení travnatých ploch profesionálními sekačkami, přeprava materiálu, frézování pařezů aj. zahradnické práce v zeleni.
POŽADUJEME: ŘP skupiny B, T, C, vzdělání nejlépe v oboru zahradník - zemědělec nebo zaučíme, praxe v oboru vítána, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost.
NABÍZÍME: možnost prodloužení na neurčito, jistotu stabilního zaměstnání i na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti, nadstandardní zaměstnanecké

benefity

- 25 dnů dovolené, prémie dle ohodnocení, příspěvek na stravování.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***, nebo e-mailem na adresu ***
ov. 20.3.

Informace o pozici

Plat: 20 – 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Vladimír Jurečka