vrchní referent/ka, rada - sociální pracovník/ice v oddělení nepojistných sociálních dávek

NÁPLŇ PRÁCE: Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení. Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek. Zajišťování výkonu státní správy v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi, příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením. Jednání s klienty a poskytování základního i odborného sociálního poradenství v oblasti nepojistných sociálních dávek. Přijímání a zpracování žádostí, vedení správního řízení příslušné agendy, vedení spisové dokumentace, ověřování správnosti vyhodnocení dávky. Provádění sociálních šetření a kontrol v přirozeném prostředí klienta.

POŽADAVKY: je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru [§ 25 odst. 1 písm. a) zákona o státní službě], dosáhl věku 18 let [§ 25 odst. 1 písm. b) zákona o státní službě], je plně svéprávný [§ 25 odst. 1 písm. c) zákona o státní službě], je bezúhonný [§ 25 odst. 1 písm. d) zákona o státní službě], dosáhl vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona
o státní službě], tj. minimálně vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, má potřebnou zdravotní způsobilost [§ 25 odst. 1 písm. f) zákona o státní službě]
NABÍZÍME: Služební místo je zařazeno podle přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 10. platové třídy.Osobní příplatek-rozpětí od 1 719 Kč do 5 156 Kč
. Zvláštní příplatek-státnímu zaměstnanci přísluší zvláštní příplatek 1 300 Kč.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím.

KONTAKT:

Posuzovány budou žádosti1 o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 31. března 2023, tj. v této lhůtě • doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Pardubicích, Boženy Vikové –Kunětické 2011, 530 02 Pardubice,
• podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
• podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu
elektronické pošty služebního úřadu ***, nebo
• podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky ID 4p2zpna.
K žádosti dále žadatel přiloží: strukturovaný profesní životopis
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být
označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „Výběrové řízení č.j. UPCR-2023/21812-78099809“.
V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou
mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Informace o pozici

Plat: 23 390 – 34 370 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Podatelna