Vedoucí stavby

40 – 50 000 Kč/měs.

Místo výkonu práce: Májová 588/33, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: jednosměnný provoz (pružná pracovní doba).

Náplň práce:

úkolem stavbyvedoucí/ho je samostatné řízení týmu pracovníků při realizaci stavebních prací/údržby v bytech a nebytových prostorách a vlastních provozovnách kotelen a výměníkových stanicích, dále koordinace a kontrola prací subdodavatelů a jejich fakturací včetně dohledu nad kvalitou a technickým provedením díla, nezbytná je i schopnost jednání s investorem či jeho zástupci na stavbě, spolu se stavebním mistrem se staráte jen o jednotlivé stavby (od rozpočtu přes realizaci, dodávky materiálů, harmonogram), máme velmi široké portfolio staveb (a to jak stavby malé a střední, tak velké v oblastech infrastrukturních staveb a řemeslnické práce v oblasti bytových objektů).

Požadujeme:

stavební vzdělání (SŠ nebo VŠ), výborná znalost stavební technické dokumentace, znalost rozpočtů, dobré komunikační a organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz sk. B (jiné skupiny nebo strojnický průkaz výhodou), praxe v oboru min. 3 roky, časová flexibilita.

Nabízíme:

samostatná a zodpovědná práce, příjemné pracovní prostředí, férový přístup, možnost vzdělávání a profesního růstu, měsíční a roční motivační odměny, příspěvek na penzijní spoření a dovolenou, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (stravenky, mobilní telefon atd.).

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h - Ing. Zagermann na tel. č.***či Ing. Lapáček na tel. č.***) anebo e-mailem (*** či ***).

Informace o pozici

Plat: 40 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Zagermann