vedoucí směny expedice e-shopu

od 160 Kč/hod.

DPČ, DPP

Popis

Jsme společnost s mnohaletou tradicí, která se řadí mezi největší internetové obchody na trhu s dárkovými předměty a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucího směny expedice e-shopu.

Náplní práce je vedení týmu lidí ve skladu maloobchodního e-shopu. A to včetně výběru lidí do týmu, jejich proškolení a vedení. Klíčové dovednosti pro tuto pozici jsou především důslednost, odpovědnost a schopnost jednat s lidmi a vést je. Dále pak schopnost logicky uvažovat, počítat, plánovat a pracovat s IT systémy. Pracovní doba: pracujeme od pondělí do neděle s možností střídat se s ostatními vedoucími. Směny se plánují a spravedlivě rozdělují. Pracujeme tedy i o svátcích a víkendech.

Požadujeme:

schopnost organizovat lidi a pracovat s nimi a vést tým, odpovědnost, důslednost a spolehlivost, schopnost logicky uvažovat, počítat a plánovat, naučit se pracovat s našimi IT systémy.

Nabízíme:

časově neomezenou spolupráci a možnost pracovat i více směn, tzn. lze si u nás vydělat! Odměnu dle Vašich schopností, smlouvu na DPP nebo DPČ.

Nabízíme:

slevy na nákup našich produktů

Kontakt:

e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 

od 160 Kč/hod.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: DPČ, DPP

Aktualizováno: 25. listopad 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel