Vedoucí skladu

30 – 40 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce

• Objednávání Náhradních dílů na základě objednávky zákazníka nebo servisu
• prodej ND přes pult
• Evidence stavu a pohybu ND
• Správa e-shopu
• Komunikace s dodavateli, obchodními partnery
• Spolupráce s ekonomickým oddělením, manažerem servisu i mechaniky

Požadujeme

• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Všeobecný přehled v automobilech- Znalost technických parametrů výhodou
• Znalost práce na počítači ( MS Office, Google workspace, Teams)
• Aktivní znalost AJ , znalost NJ výhodou
• Profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
• Ochota učit se novým věcem ; Výrazný smysl pro zodpovědnost a organizační dovednosti
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

• Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
• Pravidelné vzdělávání a školení u značek Jaguar & Land Rover
• Příspěvek na stravování, kafeterie
• Moderní nekuřácké prostředí
• Zajímavou práci ve stabilní a dynamické společnosti s prémiovou značkou
• Příjemný a spolupracující tým
Pokud Vás inzerovaná pozice oslovila a splňujete požadovanou kvalifikaci i osobnostní vlastnosti, pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím strukturovaný životopis, motivační dopis a případné reference z předchozí praxe

KONTAKT:

Ing. Sandra Vendolská email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), mob.(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
Děkujeme za Váš zájem o danou pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás

kontakt

ovat nejpozději do 14 dnů. V případě, že se do 14 od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe splňoval

požadavky

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)