vedoucí projektu

40 – 60 000 Kč/měs.

Popis

náplň práce:

- řízení projektu pro stavby ve firmách jako např. Preol a.s. a jiné
- zajišťování organizace staveniště a řídění provozu na něm
- koordinace práce podřízených mistrů a jejich pracovních čet, stejně tak i kapacity provádějících firem nebo činnost externích dodavatelských firem
- zajišťování technických parametrů a dohlížení na ně
- evidence případné vícepráce nebo méněpráce
- vedení předáků jednotlivých strojních skupin
- dozor nad subdodavateli
- zodpovědnost za dodržení harmonogramu a nákladů

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici min 2 roky (ideálně v chemickém průmyslu)
- stavební nebo strojní vzdělaní

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení od 40.000 Kč do 60.000 Kč, podíl na zisku z realizovaných zakázek, dotované stravování, automobil i k soukromému užití.
Způsob prvního

kontakt

u zaměstnavatele: e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Klára Vavrošová