Vedoucí Hvězdárny Vsetín

Popis

VEDOUCÍ HVĚZDÁRNY VSETÍN

POŽADUJEME: minimálně SŠ vzdělání, manažerské a organizační schopnosti, vedení malého pracovního týmu, vztah k přírodním vědám, obecný přehled v oblastech environmentální výchovy, meteorologie, fyziky či astronomie, schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, kreativnost, praxe v mimoškolní výchově a práce s dětmi vítána, schopnost komunikace s dětmi a dospělými návštěvníky, kdy je potřeba umět zaujmout, příjemné, společenské vystupování, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže, rozvíjející jejich zájmovou činnost, příprava, organizace a realizace zážitkových akcí pro veřejnost, schopnost publikovat krátké zprávy a činnosti hvězdárny popularizační i odbornou formou, vedení a řízení malých projektů, zajištění nabídky a odborné činnosti hvězdárny
NABÍZÍME: kvalitně vybavené pracoviště v prostorách hvězdárny, stabilitu krajské příspěvkové organizace, stravenky, fond FKSP, 200 hodin dovolené, 3 dny sick days, průkazka Asociace muzeí a galerií opravňující k volným vstupům do většiny českých muzeí, průkazka ICOM opravňující k volným vstupům do většiny muzeí a galerií po celém světě
PRVNÍ

KONTAKT:

Strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 31.12.2022 na adresu e-mail (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář) .
Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Kontakt

ní osoba: RNDr. Lukáš Spitzer, Ph.D., tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 26 600 – 37 170 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lukáš Spitzer