ÚKLIDOVÝ pracovník/pracovnice

Do svého týmu, přijmeme IHMED kolegu(gyni) na pravidelné úklidy skladu. Máme zájem o navázání dlouhodobé spolupráce. Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat v oblasti úklidu, tak hledáme právě vás!

Co vás čeká

a nemine?
- Úklid sociálních zařízení a přilehlých prostor
- Ruční a strojové úklidy
- Sběr igelitů, odpadků atp.
- Další úklidy spojené s povahou pracovní pozice

Pracovní doba:
- dle individuální domluvy a potřeb každého z Vás
- Ranní/Odpolední/Noční

Požadujeme

- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost, svědomitost
- Pravidelnou docházku, bezúhonnost
- Pečlivost, samostatnost, zručnost
- výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

Individuální plánování směn, dále:
- Nástup možný IHNED
- Práci na DPP/DPČ/HPP
- Odměna vyplácena vždy a včas do 15. dne následujícího měsíce
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Odborné zaškolení zkušenými zaměstnanci

Kontakt

POUZE emailem nebo telefonicky PO-PÁ od 9:00 hod do 11:00 hod.

Informace o pozici

Plat: 8 100 – 16 200 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Barbora Vodičková