ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA

29 500 – 35 500 Kč/měs.

Popis

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Kontakt

ní osoba paní Redková, tel.***(volat mezi 8:00- 14:00 hod.), e-mail: *** Pracovní doba: třísměnný provoz, ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod.

Pracovní náplň: běžná údržba mechanického strojního vybavení, montáž a instalace nových strojů a zařízení, provádění běžných, středních a generálních oprav

Požadujeme:

základní orientaci v technické dokumentaci , zkušenosti s údržbou strojů a zařízení, základní znalost práce na PC, časovou flexibilitu - práce na třísměnný provoz , řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením včetně bonusů a příplatků, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek v případ životního výročí, příspěvek při narození dítěte, na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, společenské a sportovní akce, firemní vzdělávání - možnost seberealizace a rozvoje, možnost parkování přímo u společnosti

Informace o pozici

Plat: 29 500 – 35 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marcela Redková