Údržbář/technik

28 – 30 000 Kč/měs.

Unikátní hotel ELEMENT přímo v centru Lipna nad Vltavou hledá Technika/údržbáře se zkušenostmi z větších hotelů.
Hotel ELEMENT s 96 pokoji, velkým kongresovým centrem pro 400 osob, vlastním náměstím a unikátní atmosférou je novým centrem života na Lipně. Hotel ELEMENT se nachází přímo u nástupu na lanovku vedle centrálního parkoviště s výhledem na Vodní nádrž Lipno.
Otevřeli jsme 1.7.2021.

Náplň práce

-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)kontrola a údržba technických systémů zařízení budovy
-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)drobné elektrikářské, malířské, zednické a instalatérské práce
-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)součinnost při přípravě hotelových akcí

Požadujeme

-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)manuální zručnost
-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)samostatnost a zodpovědnost
-(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)zkušenosti na pozici údržbáře či ve správě objektu výhodou

Práci na hlavní pracovní poměr
- Ubytování v novém bytě v lokalitě
- Příspěvek na stravování
- Firemní oblečení
- Volný vstup do Aquaworld Lipno
- Slevu v restauraci Stodola a v cukrárně Povidloň
- Skipas
- Volný vstup na Stezku korunami stromů a do Království lesa

Kontakt:

Perníková Tereza, tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 28 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)