Údržbář/ka

Popis

pracoviště Střílky

Náplň práce:

zajišťování drobných oprav a údržby budov

Požadujeme:

flexibilitu, loajalitu, důslednost, preciznost, férové jednání, spolehlivost a dochvilnost
- práce převážně v odpoledních hodinách (odpolední směny 14:00 - 22:00 hod.), možnost plného nebo i zkráceného úvazku, zkrácený úvazek min. 30 hod./týden, HM zadána při plném úvazku, doba určitá 1 rok s možností prodlozžení

Benefity

: každý den wellness oběd z místních surovin
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *** Do předmětu emailu uveďte název pozice, na kterou se hlásíte.

Informace o pozici

Plat: 21 300 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Diana Vavřinová