Údržbář

20 – 27 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

běžné opravy a údržba budov a veřejných prostranství v obci, základní zednické, malířské, montážní a zámečnické práce, letní údržba zeleně křovinořezem a sekačkou (traktůrkem), zimní údržba - prohrnování malotraktorem a traktorem s radlicí, práce v lese - těžba a péče o les, obsluha VZV, údržba vodojemů a vodovodních řádů.

Požadavky

: schopnost samostatné odpovědné práce, manuální zručnost, výpis z trestního rejstříku.

Nabízíme:

zajímavou a pestrou práci, odměnu dle nařízení vlády 341/2017 Sb. v 6 platové třídě a v platovém stupni dle započitaltelné praxe + měsíční osobní ohodnocení.
Nástup možný dle dohody, případně ihned.
Stručný životopis doručtě osobně, nebo zašlete na uvedené

kontakt

y. V životopise uveďte jméno a příjmení, bydliště, datum narození, vzdělání a praxi, řidičská či jiná oprávnění a vaše

kontakt

ní údaje.

Informace o pozici

Plat: 20 – 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Petr Šlak