Údržbář - elektromechanik

Popis

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:
- provádění elektrikářských prací v rámci odborné způsobilosti
- preventivní údržba
- seřizování a opravy elektrických strojů a zařízení
- instalace elektrických zařízení
- diagnostika a odstraňování elektrických závad (silno-, slaboproud)
- plánování a řízení údržby strojového parku dle standardů ISO (program Profylax)

OD VÁS OČEKÁVÁME:
- ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita) elektrotechnikého směru, nejlépe obor elektromechanik pro stroje a zařízení, osvědčení vyhl. 50 min. § 5
- dobrou znalost technické a elektrotechnické dokumentace (znalost různých druhů technického zobrazování a schémat a jejich aktivní využívání při plnění pracovních úkolů), znalost senzoriky, manuální zručnost
- schopnost týmové práce a aktivní komunikace, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat
-znalosti cizích jazyků vítány

NABÍZÍME VÁM:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu již od roku 1896
- možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové kurzy
- výkonnostní, vánoční a věrnostní prémie
- příspěvek na dopravu
- závodní stravování
- po 1. roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová