Údržbář, elektrikář

Popis

Práce: PO-PÁ v jednosměnném provozu. (06:00 - 14:00)

Náplň práce:

opravy a udržování přístrojů, zařízení nebo mechanických částí strojů, montáž, zapojování, údržba a oprava elektrozařízení, příprava výrobních forem, uskladnění výrobních forem (po skončení sériové výroby), jiné drobné opravy a seřizování, oprava a udržování majetku a budov, sečení trávníků v okolí budov, obsluha manipulační a jiné techniky v souladu s bezpečnostními předpisy

Požadavky

: samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na penzijní připojištění, strava zajištěna, nebo stravovací paušál.
POZN: Zájemci se hlásí tel., e-mailem nebo osobně.

Informace o pozici

Plat: od 25 200 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavel Drha