Učitel/ka odborného výcviku učebního oboru kuchař

Popis

Pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

Požadavky

: střední vzdělání s výučním listem v oboru kuchař nebo střední vzdělání s maturitou
v oboru kuchař, doplnění pedagogického vzdělání - DPS, případně vyšší vzdělání, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

úvazek 1,0, platová třída 10, zaměstnanecké

benefity

(závodní stravování, poukázky na sport a kulturu, příspěvek na penzijní připojištění, účast na akcích školy)

Kontakt

telefonicky Po-Pá (8:00-14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
Uchazeč/ka nám reakcí na uvedenou pozici uděluje písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, dále v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.

Informace o pozici

Plat: 31 550 – 37 060 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)