Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví

Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 825/15, Děčín VI-Letná,***Děčín 2

Požadujeme

uživatelskou znalost práce MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
- Vítáme uživatelskou znalost práce vprogramu Bakaláři a v prostředí MS Teams. (zaučíme)
- Zkušenost s organizací výuky a řízení kolektivu vítána, organizační schopnosti, týmová spolupráce.

Požadujeme

samostatnost, zodpovědnost, odborné i komunikační schopnosti

Náplň práce:

- Výuka odbornýchteoretických předmětů Technologie, stavební konsturkce, Technické kreslení, Přestavby budov, aj.
- Garant realizace odborné přípravy žáků tříletého učebního oboru Zednické práce, Zedník, včetně přípravy žáků na závěrečné zkoušky.
- Práce střídním kolektivem, třídnictví.

Nabízíme:

- náborový příspěvek***Kč.
- 40 dní dovolené
- 12 dní studijního volna
- Vpřípadě úspěšného vstupu do této pracovní pozice jistota pracovního místa, dlouhodobá spolupráce.
- služební notebook a grafický tablet
- příspěvek FKSP na školní stravování, kulturu, sport
- Výuka v plném úvazku 21 hodin podle rozvrhu hodin (přítomnost ve škole), nepřímou činnost může učitel vykonávat mimo školu.
- Možnost zajištění ubytování.
- osobní ohodnocení a roční odměny

Mgr. Bc. Jana Férová, tel.***, ***

Informace o pozici

Plat: 32 820 – 42 780 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Jana Férová