Učitel 2. stupně základní školy - předmět ANGLICKÝ JAZYK

Popis

Kontakt:

Kheilová Martina Mgr., tel.:***, e-mail: ***

Náplň práce:

Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Další

požadavky

Potřebujeme kvalifikovaného učitele především pro předmět Anglický jazyk, který by vzdělával žáky se závažnými poruchami učení ve třídách od 6. do 9. ročníku základní školy. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky.

Nabízíme:

čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená, vlídný a pomáhající kolektiv, osobní příplatek, zvláštní příplatek, odměny každý měsíc za práci vykonanou nad rámec povinností

Informace o pozici

Plat: 30 270 – 40 820 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Martina Kheilová