Účetní všeobecní

Místo výkonu práce: Hlavní 282/144, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 7:30-16:00 h.

Náplň práce:

komplexní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, kompletní zpracování mezd + komunikace s úřady, zdravotní pojšťovnou, okresní správou sociálního zabezpečení aj., zpracování DPH + KH (měsíční/čtvrtletní).

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B, SŠ vzdělání ekonomického směru, 2 a více let praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví a daňové evidence, znalost práce na PC, znalost programu Ježek software Duel výhodou.

Nabízíme:

měsíční a roční bonusy dle docházky, kvality práce a výkonu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 25 – 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Zbyněk Hellmich