Účetní neziskové organizace

30 – 35 000 Kč/měs.

Popis

1.

kontakt

telefonicky v době 8:00-15:00 hodin, e-mailem. Tel.:***, e-mail: ***

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

: 5 let praxe v účetnictví (neziskové sociální organizace, příp. rozpočtové organizace); zkušenosti s účetním programem Pohoda výhodou; dobré komunikační a organizační schopnosti; smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost.

Co vás čeká

- vedení účetnictví v neziskové organizaci,
- orientace v legislativě vyúčtovávání dotací,
- účtování v sociální oblasti a znalost této problematiky podmínkou,
- znalost sestavování potřebných výkazů pro finanční úřad.

Co vám můžeme nabídnout

- nástup možný ihned,
- plný pracovní úvazek,
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 5 týdnů řádné dovolené, sick days,
- možnost dalšího vzdělávání.

Uzávěrka životopisů je průběžná.
Zasláním životopisu uděluje odesilatel neziskové organizaci ISNA-MSE z.s. souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu obecného právního předpisu ochrany osobních údajů, tzn. zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody: zajímavé firemní

benefity

a pravidelné teambuildingy

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Kamila Hladišová