Účetní

Popis

Kontakt:

Finanční Ředitel, tel.:(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)
Po - PÁ 9:00 -14:00 h.

Nabízíme:

- mzda dohodou
-zaměstnanecké

benefity

(např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání O2 Family, -zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání ekonomického směru
-znalost účetní problematiky - podvojné účetnictví
- práce na PC (MS OUTLOOK, WORD, EXCEL), WAM výhodou
-spolehlivost, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:
- vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s interními předpisy účetní jednotky a platnou legislativou
- kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
- zajišťování fakturace v účetní jednotce
- účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví (provádění účetních zápisů do účetních knih)
- provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
- spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
- zpracování účetních dokladů pro automatizované zpracovávání

Informace o pozici

Plat: 25 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ředitel Finanční