Traťový strojník

24 – 35 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

Řízení, obsluha, seřizování a oprava stroje a zařízení těžké mechanizace pro stavbu, údržbu a rekonstrukci železničních tratí

Požadujeme:

absolvování výuky odborných teoretických znalostí podle obsahového zaměření zkoušky, uvedené v příloze č. 4 část D vyhlášky 101/95; výcvik v obsluze speciální části hnacího vozidla, provádění údržby a oprav v délce nejméně 4 týdny; jízdní výcvik v obsluze vozidla pod dozorem v délce nejméně 4 týdny; elektrotechnickou kvalifikaci, vyhl. č. 100/1995 Sb. Příloha 4; zkoušku Strojvedoucí - traťový výkon - odborná zkouška D-901, D-901a; zkoušku odb. zdrav. způsobilosti dle vyhl. MD č. 101/954; průkaz způsobilosti k řízení SHV (vydává DÚ); průkaz strojníka

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (v pracovní dny 10,00 - 12,00hod. a 13,00 - 15,00hod.) na čísle***- paní Patricie Macešková

Informace o pozici

Plat: 24 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Patricie Macešková