Topič / topička

Popis

Kontakt

e-mailem na adresu ***

Požadujeme:

- osvědčení k obsluze parních kotlů 3. třídy (8 až 50t/hod) na pevné a plynné palivo výhodou (není podmínkou- možnost zaškolení a získání osvědčení)
- základní znalost práce na PC
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).

Náplň práce:

- obsluha nové parní kotelny
- práce v řídícím centru kotelny i v areálu závodu.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, stravenky
- penzijní připojištění a další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Informace o pozici

Plat: 25 – 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Michal Polák