Technolog výroby

Popis

- Specifikace potřeb výrobního zařízení
- Koordinace procesu nákupu strojního vybavení
- Koordinace změn v sériové výrobě
- Uvolňování a sledování nových a transferovaných zařízení a procesů
- Spolupráce v projektových týmech při zavádění nových projektů
- Školení operátorů a seřizovačů

Požadujeme

  • Vzdělání technického směnru (strojírenství, elektro), nebo praxi na stejné pozici
  • Znalost výrobních procesů a standardů
  • Schopnost práce v technické dokumentaci (výkresy, normy)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • práce v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
  • zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce a další)

Informace o pozici

Plat: 40 – 50 000 Kč/měs.

Kontaktní osoba: Marian Adam