technolog/ka tlakového lití hliníku

Popis

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

řídit tavení hliníku a rafinaci taveniny, sledovat a řešit úpravy a opravy tlakových forem, navrhovat technologické úpravy forem a ostřihovadel, řídit nastavení tlakových strojů,
řídit technologie dokončení odlitků, řídit dokumentaci odlitků pro tlakové lití dle norem ISO

Požadavky

: znalost technické dokumentace, řidičsky průkaz skupiny B, znalost norem ISO, znalost jazyka Aj/Nj (není podmínkou)
- PD Po-Pá 6:00-14:30 hod., pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo po domluvě

Benefity

: závodní stravování, dotované nápoje

Kontakt

osobní Po - Pá (7:00 - 13:00 hod. pan Přecechtěl, tel.***) nebo telefonický paní Mlčochová, tel.***, případně své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martina Mlčochová