<script type="text/javascript"> (function(c,l,a,r,i,t,y){ c[a]=c[a]||function(){(c[a].q=c[a].q||[]).push(arguments)}; t=l.createElement(r);t.async=1;t.src="https://www.clarity.ms/tag/"+i; y=l.getElementsByTagName(r)[0];y.parentNode.insertBefore(t,y); })(window, document, "clarity", "script", "hjmlih9rbe"); </script>

Technik/čka podpory pro správu dokumentace a cloudové systémy

Popis

Pomáháme našim zákazníkům vytvářet lepší výrobky tím, že jim dodáváme SOLIDWORKS PDM a platformu 3DEXPERIENCE, nejlepší systémy pro správu dokumentace na světě. Máme sehraný tým, jediný svého druhu mezi prodejci všech CAx systémů v Česku. V současné době hledáme posily, které nám umožní zvládat nové výzvy a produkty i neustále rostoucí počty zákazníků.

Požadujeme:


- Silnou týmovou spolupráci, analytické myšlení, ochotu se učit opravdu hodně nových věcí.
- Příjemný mluvený i písemný projev a schopnost hladce komunikovat se zákazníky.
- Nadprůměrnou orientaci v IT oblasti, znalosti administrace klientských OS Windows (drivery, registry, event logy, služby…), zkušenosti s řešením problémů s instalací a používáním aplikací.
- Základní znalosti MS SQL (Select, Collation, View, služby SQL, porty…) a administrace serverových OS Windows (nastavení Windows serveru, instalace součástí, používání Active Directory…).
- Plusem navíc bude zkušenost s jakýmkoliv systémem pro správu dokumentace, korporátním cloudovým řešením nebo výrobním informačním systémem. Obdobně oceníme i případné znalosti podnikových procesů ve výrobě.

Nabízíme:


- Stabilní zázemí úspěšné společnosti s dvacetiletou historií, kde můžete pracovat s nejnovějším a nejlepším software v branži a rozvíjet své dovednosti na expertní úroveň.
- Skvělé kolegy a přátelskou, vstřícnou atmosféru malého týmu, kterou doplňujeme občasnou firemní akcí nebo teambuildingem.
- Stálou pracovní dobu bez přesčasů a služebních cest. Můžete si také vybrat, jestli chcete pracovat 7:30-16:00 nebo 8:00-16:30. A nastoupit můžete ihned.
- Dlouhodobý pracovní poměr. Podpora společnosti.
- Rozšířenou péči o zaměstnance - fyzioterapeutický program, psychologickou podporu, firemní půjčky.
- Individuální mzdové ohodnocení podle zkušeností, zapracování a odborného růstu (30.000,- až 40.000,- hrubého měsíčně) + třináctý plat.
- Standardní zaměstnanecké

benefity

(notebook, stravenkový paušál, kafeterie, dovolená navíc dle odpracovaných let, možnost příležitostného homeoffice, firemní akce a teambuildingy).

Kontakt:

e-mailem - přiložte životopis a průvodní dopis.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2023-03-24T02:24:42.000000Z


Kontaktní osoba: Eva Kohajdová

Podobné nabídky

Technik/čka IT

od 24 100 Kč/měs.

Šumperk (Okres Šumperk)


Servisní a montážní technik

40 – 55 000 Kč/měs.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)


Junior technik/čka

30 – 40 000 Kč/měs.

Šumperk (Okres Šumperk)