Technik/čka kvality

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
- spolupráce na plynulém přesunu dodávek dílů od dodavatelů do závodu
- řízení, vyhodnocování a zajišťování dodavatelské kvality a její neustálé zlepšování
- zajišťování přezkoušení prvních vzorků a zabezpečení jejich kvality až do fáze sériové výroby
- zajišťování vstupní kontroly sériových dílců a vyřešení případných odchylek s ohledem na dodržení požadavků kvality a hospodárnosti
- plánování projektu z hlediska kvality (kontrolní plány, FMEA, PPAP,.....)
- řešení zákaznických reklamací (8D, Ishikawa, Why,....), spolupráce na řešení dodavatelských reklamací
- zlepšování procesů výroby, vyhodnocení interní kvality, analýza chyb (interní reklamace)

POŽADAVKY:
- zkušenosti se zpracováním postupů ve výrobě z hediska QS
- znalost metrologie, kontrolních plánů, interní auditor, 8D reporty, Ishikawa
- základní znalosti statis. - způsobilost procesů, SPC, MSA, Automotive Core Tools
- samostatnost, iniciativa, loajalita, schopnost vést a rozhodovat, zodpovědnost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu

NABÍZÍME VÁM:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Způsob 1.

kontakt

u uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na

kontakt

ní email

Informace o pozici

Plat: 40 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová