<script type="text/javascript"> (function(c,l,a,r,i,t,y){ c[a]=c[a]||function(){(c[a].q=c[a].q||[]).push(arguments)}; t=l.createElement(r);t.async=1;t.src="https://www.clarity.ms/tag/"+i; y=l.getElementsByTagName(r)[0];y.parentNode.insertBefore(t,y); })(window, document, "clarity", "script", "hjmlih9rbe"); </script>

TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

Popis

TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Technik divize izolací - koordinace izolatérů a klempířů v provozech, na stavbách a v dílně. - Zadávání, kontrola prací a jejich technologické správnosti. Komunikace se zákazníky. Evidence denních záznamů prací. Technická činnost při zajištění zázemí dílny, zajištění materiálu a mezioperační logistika pracovníků. Tvorba vnitrofiremní dokumentace.

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr na rok s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: *** - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (***;***,***- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Informace o pozici

Plat: 30 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2023-09-17T02:22:18.000000Z


Kontaktní osoba: Personalistka

Podobné nabídky

LABORANT/-KA - PRÁCE VE VÝROBĚ

20 – 30 000 Kč/měs.

Litvínov (Okres Most)


Servisní a montážní technik

40 – 55 000 Kč/měs.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)


PŘÍPRAVÁŘI ZAKÁZEK (M+Ž)

od 22 000 Kč/měs.

Okres Most (Ústecký kraj)