TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

30 000 – 60 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
Technik divize izolací - koordinace izolatérů a klempířů v provozech, na stavbách a v dílně. - Zadávání, kontrola prací a jejich technologické správnosti. Komunikace se zákazníky. Evidence denních záznamů prací. Technická činnost při zajištění zázemí dílny, zajištění materiálu a mezioperační logistika pracovníků. Tvorba vnitrofiremní dokumentace.

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr do 30.06.2022 s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář) - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce ((~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář);(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Informace o pozici

Plat:

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Technika a vývoj, Stavebnictví a reality, Technik, Technik ve stavebnictví

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 28. září 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel