TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Technik divize izolací - koordinace izolatérů a klempířů v provozech, na stavbách a v dílně. - Zadávání, kontrola prací a jejich technologické správnosti. Komunikace se zákazníky. Evidence denních záznamů prací. Technická činnost při zajištění zázemí dílny, zajištění materiálu a mezioperační logistika pracovníků. Tvorba vnitrofiremní dokumentace.

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr na rok s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: *** - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (***;***,***- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Informace o pozici

Plat: 30 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Personalistka