Technický/á - projekční pracovník/ce

od 25 000 Kč/měs.

Popis

TECHNICKÝ/Á - PROJEKČNÍ PRACOVNÍK/CE
POŽADUJEME: Vzdělání min. SŠ - stavební obor, nutný ŘP sk. B – aktivní řidič, znalost práce v AutoCAD, MS Office, výborné komunikační schopnosti (komunikace se zákazníkem), znalost dotačního programu Nová zelená úsporám výhodou, odpovědnost a spolehlivost s aktivním přístupem k práci. Vše potřebné naučíme. Vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE: zaměřování RD, zkreslení původního stavu RD pro dotace.
NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu, mobil, notebook, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, firemní akce, menší přátelský kolektiv s rodinnou atmosférou, odměny.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
PRVNÍ

KONTAKT:

e-mailem na (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Hana Zubíková