Technický pracovník- energetik elektro ÚIRT

Popis

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ:***

ÚIRT - OSBP
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

technický pracovník- energetik elektro

Požadavky

" orientace v oblasti veřejné správy, se zaměřením na energetiku
" vyšší odborné nebo střední elektro vzdělání s maturitou
" vyhláška č. 50/78 Sb. do 1000V - §7, 8, (praxe 6 roků), nad 1000V - §6 (praxe 2 roky)
" adaptabilita
" logické myšlení
" schopnost samostatné práce
" schopnost týmové práce a spolupráce
" loajalita
" flexibilita
" iniciativa
" schopnost učit se novým věcem
" zodpovědnost,
" schopnost komunikace

Náplň práce:

" správa energetického managementu
" monitoring energií, dohled nad dodržováním energetické legislativy, (zákon č. 458/2000 Sb., zákon č. 406/2000 Sb.)
" vnější rozvody elektro
" provoz náhradních zdrojů
" výpočet spotřeb a nákladů elektro pro nájemce a jednotlivá nákladová střediska
" zpracovávání technické dokumentace
" příprava podkladů pro veřejné zakázky, poptávkové řízení
" sestavování harmonogramu revizí zařízení
" komunikace se zdrav. odděleními a dodavateli

Platové zařazení: tř. 10, dle dosažené praxe
Termín nástupu: ihned

Písemné nabídky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci elektronicky na *** a ***

Kontakt

pro dotazy: Bc. Petra Böhmová, vedoucí odboru ÚIRT-OSBP-Provoz, tel.:***, mobil:***, e-mail: ***
Jan Rudkaj vedoucí oddělení energetiky ÚIRT-OSBP-OE, Tel:*** | Mobil:***, e-mail: ***

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

Plat: od 22 260 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Bc. Petra Böhmová

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně logo