Technickoadministrativní pracovníci

26 – 32 000 Kč/měs.

Firma CAD engineering s.r.o., s 25 letou zkušeností v oblasti konstrukce, simulace a plánování výrobních svařovacích linek v automobilním průmyslu, hledá zkušené pracovníky na pozici

Technickoadministrativní pracovník (podpora konstrukčního oddělení)

Náplň práce:

- Příprava, zpracování, stahování a nahrávání projektové dokumentace na zákaznické portály
- Spolupráce s dalšími odděleními podílejícími se na zpracování projektu

Požadavky

- SŠ / VŠ technického směru
- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, časová flexibilita, pečlivost, technické myšlení
- MS Office
- AJ nebo NJ – výhodou

Nabízíme:

- zaučení SW potřebných k vykonávané práci
- práci v silné a stabilní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- účast na zahraničních projektech

Své životopisy nejlépe s fotografií posílejte na emailovou adresu (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 26 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Radomila Galášová